השתלות שיניים למבוגרים

השתלות שיניים למבוגרים הופכות פופולריות יותר ויותר ככל שהאוכלוסייה מתבגרת. הם נותנים מענה לבעיות של נשירת שיניים ומחלות חניכיים. עתיד רפואת השיניים משתנה במובנים רבים, כאשר התקדמות הטכנולוגיה והמדע מספקת למטופלים אפשרויות חדשות לטיפול. שתלים דנטליים הם התקדמות כזו שתמשיך לגדול בפופולריות ככל שהם יהיו זמינים יותר. שתלים דנטליים למבוגרים עשויים מטיטניום, שהוא חזק יותר מזהב או פלטינה, אך קל יותר מפלדת אל חלד או מתכות אחרות. ניתן להכניסם לתוך עצם הלסת או בתוך הפה כדי להחליף שן שחסרה או שנעקרה עקב מחלת חניכיים או סרטן הפה. רופאי שיניים משתמשים כעת בשתלים דנטליים למבוגרים כדי לעזור לאנשים עם שיניים חסרות. שתלי שיניים למבוגרים אלו עשויים מטיטניום, שהוא חומר עמיד יותר מהחרסינה המשמשת בהשתלות שיניים לילדים. שתלים דנטליים למבוגרים עשויים מחומר חזק יותר מזה של ילדים והם יכולים להחזיק מעמד עד 20 שנה. המשמעות היא שמבוגרים שאיבדו את שיניהם יכולים לקבל בחזרה את החיוך שהיה להם פעם. שתלים דנטליים למבוגרים מספקים תמיכה טובה יותר ללעיסה ולדיבור מכיוון שיש להם שטח פנים גדול יותר וניתן לעצב אותם לצורות וגדלים שונים.

השתלת שיניים

השתלת שיניים ביום אחד היא אופציה לחולים שאיבדו שיניים עקב תאונות, מחלות או מחלות חניכיים. השתלים ממוקמים בעצם הלסת ונותנים תמיכה לשיניים החלופיות. השתלת שיניים למבוגרים היא סוג של שיקום שיניים המשמש לעיתים קרובות בטיפול בחולים עם שיניים חסרות עקב תאונות, מחלות או מחלות חניכיים. הם ממוקמים בעצם הלסת ומספקים תמיכה לשיניים החלופיות. השתלת שיניים היא אופציה לחולים שאיבדו שיניים עקב תאונות, מחלות או מחלות חניכיים. הם יכולים לשמש כפתרון קבוע להחלפת שיניים חסרות בתותבות קבועות שנראות טבעיות ומתפקדות כמו שיניים טבעיות.

שתלים דנטליים נועדו להיות קבועים. הם עשויים מטיטניום, מתכת חזקה ועמידה. השתלת שיניים למבוגרים היא הסוג הנפוץ ביותר של השתלת שיניים בשימוש במבוגרים. ניתן להניח שתלים אלו בעצם הלסת או על העצם הקרובה לרקמת החניכיים. ההליך להשתלת שיניים למבוגרים דומה לזה של מטופלים ילדים. ההחלטה אם אדם צריך לקבל שתל מסוג זה או לא צריכה להיעשות על ידי רופא שיניים מנוסה לאחר בחינה מדוקדקת של הצרכים של המטופל ושל ההיסטוריה הבריאותית שלו. שתלים דנטליים הם סוג של תותבת המוחדרת לעצם הלסת והעצם כדי להחליף שן חסרה. הם משמשים למבוגרים וגם לילדים, והם יכולים להיות עשויים מטיטניום, קרמיקה או פלסטיק. מספר גורמים נכנסים להחלטה אם להכניס שתל דנטלי למבוגרים או לא. אלה כוללים את חומרת אובדן השיניים, הבריאות הכללית של המטופל, גילו ומצבו בזמן הניתוח וחששות בריאותיים אחרים.

שתלים דנטליים

השתלת שיניים היא מרכיב קבוע בתעשיית השיניים. הם משמשים להחלפת שיניים חסרות או לתיקון שיניים פגומות. במאמר זה, נדון ביתרונות השונים של שימוש בשתלים אלו וכיצד ניתן ליישם אותם בתרחישים שונים. השתלות שיניים למבוגרים קיימות כבר עשרות שנים, אך רק לאחרונה הפכו פופולריות יותר בקרב רופאי שיניים ומטופלים. הם מציעים הרבה יתרונות שהופכים אותם לשווים למבוגרים וגם לילדים. במאמר זה, נדון ביתרונות השונים של שימוש בשתלים אלו וכיצד ניתן ליישם אותם בתרחישים שונים.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

הסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים בלייזר היא דרך בטוחה ויעילה להיפטר מקעקועים לא רצויים. טכנולוגיית הלייזר משמשת לפירוק חלקיקי הדיו בעור, מה שמאפשר

בלוג

בריחת שתן

בריחת שתן היא מצב שבו אתה מאבד שליטה על שלפוחית ​​השתן או המעיים שלך מה שגורם לך בטעות לדליפת שתן

בלוג

בריחת שתן אצל גברים

בריחת שתן אצל גברים היא מצב שבו שלפוחית ​​השתן אינה מחזיקה שתן כרגיל מה שמוביל לדליפת שתן בלתי צפויה ותכופה.