הלבנת-שיניים-–-כל-מה-שחשוב-לדעת.jpg

הלבנת שיניים – כל מה שחשוב לדעת

כולנו היינו רוצים חיוך נוצץ שמציג שיניים לבנות וכיום ישנן מספר שיטות לבצע הלבנת שיניים. חשוב לזכור שגוון השיניים יכול להיות צהבהב גם כאשר מדובר בשיניים בריאות וזאת כתוצאה מטראומה שנגרמה לשיניים או דהייה טבעית של הצבע לאורך השנים. כאשר מעוניינים לבצע הלבנת שיניים, יש לגשת אל רופא השיניים ולקבל ייעוץ על הדרך הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

ייעוץ לפני הלבנת שיניים

מדובר בהליך קוסמטי שבאמצעותֹו ניתן באופן מידי לקבל שיניים לבנות. טיפול הלבנת שיניים כולל שימוש במי חמצן או בחמצן קרבמיד על מנת להבהיר את שכבת האמייל שמגנה על השן. במהלך הייעוץ, רופא השיניים יבחן את גוון השיניים הנוכחי ויבצע הלבנת שיניים בהתאם לגוון שבו המטופל מעוניין. לפי שעושים הלבנת שיניים חשוב לוודא שלא צריך לבצע בזמן הקרוב טיפולי שיניים כמו גשר או סתימה כיוון שההלבנה לא תחול על אותם משטחים.

טיפול הלבנת שיניים

לאחר הייעוץ והחלטה על שיטת ההלבנה, הרופא יתחיל בהליך הלבנת שיניים. הרופא יעשה שימוש בנשך שפתיים על מנת לוודא שהג'ל שהוא מורח לא נוגע בלשון, שפתיים ובחניכיים בזמן הטיפול.  לאחר מריחת הג'ל, יונח מעין מחסום שיגן על החניכיים וימנע מגע עם הג'ל. לאחר כעשרים דקות, רופא השיניים יבדוק את גוון השיניים על מנת לראות האם התוצאה מתאימה לגוון הרצוי ובמידת הצורך יבצע מריחה נוספת של הג'ל. ניתן לבצע שלושה סבבים של מריחת ג'ל והלבנה של השיניים במפגש אחד אצל הרופא. במידה והמטופל לא מרוצה מהגוון, עליו יהיה לקבוע תור נוסף במרפאה ולהגיע להליך הלבנת שיניים נוסף.  בתוך התהליך, כל אותם מחסומים שהגנו על הפה יוסרו והמטופל יוכל לבדוק ולוודא שהוא מרוצה מהתוצאה הסופית של הטיפול.

עלות טיפולי הלבנת שיניים

אין להלבנת שיניים מחיר קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג הטיפול ומידת חומרת המצב של המטופל. הלבנת שיניים בלייזר למשל תעלה בין 1000 ל – 1500 שקלים לעומת הלבנת שיניים באמצעות אור כחול שיכולה להגיע גם לעלות של 2500 שקלים. חומרת המצב היא שתקבע את מספר הטיפולים הנדרש והעלות הכוללת של הטיפול.

 

קרדיט PEXELS

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מיגרנה

מיגרנה היא הפרעה נוירולוגית של המוח וחוט השדרה. הם יכולים להתבטא במגוון תסמינים, כגון ראיית כתמים, חוסר תחושה, סחרחורת וכאבים

בלוג

בריאות הכלב

לאכול בריא הכלב שלך כבר מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה וכמו ששאר בני המשפחה זוכים לביטוח בריאות גם

מה כדאי לדעת לפני טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס הפכו לתחום פופולרי במיוחד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מעוניינים בביצוע הטיפולים ובשיפור מראה העור באזורי הפנים והצוואר.

בלוג

איך לבחור מרפאת שיניים

כל אחד ואחת מאיתנו, נדרשים בשלב כזה או אחר בחייו לגשת אל מרפאת שיניים על מנת לעבור טיפול. מהרגע בו

בלוג

טיפול תרופתי בחרדה

טיפול תרופתי בחרדה הוא מענה עבור אנשים רבים שסובלים מחרדה בשלב כלשהו בחייהם. במאמר זה נספק מידע על טיפול תרופתי